PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=174569}
7,1 35 787
ocen
7,1 10 1 35787
6,6 10
ocen krytyków
Clerks: Sprzedawcy 2
powrót do forum filmu Clerks: Sprzedawcy 2

Czesc pierwsza wzbudzala u mnie pojedyncze usmiechy, bawila mnie jako calosc, swoja konwencja i nietypowem podejsciem do wielu tematow. Czesc druga to juz inny film, choc echa "jedynki" przewijaja sie regularnie. Wielu purytanskich widzow moze byc zgorszonych dyskusja w Mooby`s o "braniu z d*** do ust" czy niespodzianka Randala. Moze ktos pomysli ze mam co nieco nie po kolei w lepetynie ale sposob podania czasami trudnych tematow przez Kevina Smitha bawi mnie jak cholera. Zalewalem sie lzami podczas wielu dialogow, patrzac na Eliasza i popisy Jay`a. Dawno nie bawilem sie tak dobrze na zadnej komedii i szczerze mowiac mam w nosie fakt, ze ktos uzna film Smitha za prostacki. Mam wrazenie ze taka latke moge przykleic Clerksom ludzie bez dystansu do swiata i siebie samych. Mnie bawi humor zarowno wyrafinowany jak i prostacki w wydanie Randala Graves`a. Wszystkim fanom dosadnego humoru polecam tego jak ktos pieknie ujal "arystokrate prostackiego humoru". Dla mnie - rewelacja !

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones