PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=174569}
7,1 35 792
oceny
7,1 10 1 35792
6,6 10
ocen krytyków
Clerks: Sprzedawcy 2
powrót do forum filmu Clerks: Sprzedawcy 2

np. z osłem. "erotyka miedzygatunkowa" buhahaha. xD. film nie jest jedynie skierowany do debili jak to ktoś zauważył.Ja osobiście oglądam i ambitne i kretyńskie i jakoś nie mam problemów z wypowiadaniem się,ani nie zaliczam sie do tipsiar.Jestem w miare normalnym biednym studenten 21 wieku.Miedzy jednym egz a drugim trzeba sie zrelaxowac.Chillout jest bardzo wskazany.Ja wybieram po*ebane,bezsensowne komedie ktore nic nowego nei wnosza do mojego zycia i niepotrzebnei rozwalaja mózg.,ale co kto woli.;)) ja za całokształt dam 7/10.Fajna była scena z Władca Pierscionka. ;]

ocenił(a) film na 8
Jane_Mary20

Mimo niektórych scen i tak była to najmądrzejsza komedia z kategorii 'komedie chore, i nie tylko'. Powiedziałbym, że był to poważny przekaz przedstawiony w dość brutalny sposób (w/w erotyka międzygatunkowa i scena z dwoma fanami władcy pierścieni, poruszenie problemu rasizmu etc) Świetny film, naprawdę warto poświęcić na niego swój czas.

ocenił(a) film na 9
Jane_Mary20

text "erotyka miedzygatunkowa pojebie" bawi mnie do dziś xD Ogólnie film bawi do łez, drażnią mnie jedynie sceny z malowaniem paznokci szefowej itp. Jakoś nie pasowała mi ona do klimatu tego filmu. A i jej kwestie mnie nie śmieszyły jakoś specjalnie, no może za wyjątkiem "did u see the size of tht cock?!" xD

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones