PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=174569}
7,1 35 787
ocen
7,1 10 1 35787
6,6 10
ocen krytyków
Clerks: Sprzedawcy 2
powrót do forum filmu Clerks: Sprzedawcy 2

Przyznam bez bicia że zwątpiłem ostatnio w Kevina. Myślałem że wypalił się jako autor piekielnie ostrych i zabawnych dowcipów. Kiedy usłyszałem że kręci drugą część Sprzedawców pomyślałem sobie że to już nie będzie to co kiedyś. Teraz muszę odszczekać to co powiedziałem. Clerks 2 zabija śmiechem i Smithowym klimatem! Ta część dorównuje pierwszej, jest tu wszystko za co fani kochają Kevina, a więc: obleśny humor, rozmowy o życiu, żarty z fanów Star Wars i Lord Of The Rings, żarty z internetu, rozmowy o Jezusie, Transformersach i masa innych piekielnie zabawnych rzeczy. Po seansie naszedł mnie jednak ogromny smutek że to już koniec, marzy mi się serial komediowy z postaciami z uniwersum Smitha.

Najlepsze momenty:

-Jay parodiujący scenę z Milczenia Owiec
-przepiękna Rosario Dawson
-spór fana Star Wars z fanami Lord Of The Rings
-osiołek :)
-muzyka (Od King Diamond, przez Smashing Pumpkins po Jacksona)
-scena tańca na dachu

Minusy:

-za krótko, ja chcę jeszcze!

Ocena może być tylko jedna: 10/10

Lemansky

Nie pozostaje mi nic innego jak tylko zgodzić się z przedmówcą. Mam bardzo podobne odczucia, a film widziałem już dwa razy. Jest niesamowity, pełen smithowskiego klimatu, taki jaki każdy fan jego filmów uwielbia. 10/10 -Komedia roku !

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones