PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=174569}
7,1 35 774
oceny
7,1 10 1 35774
6,4 9
ocen krytyków
Clerks: Sprzedawcy 2
powrót do forum filmu Clerks: Sprzedawcy 2

O ile jedynka była Ciekawa, miała zabójczo śmieszne teksty, miała styl, pokazywała coś
nowego. Sam interesujący pomysł czarni białego filmu. O tyle 2 to już zwykła komedia
amerykańska bez żadnego polotu. Od początku do końca wiadomo o co choć. Fakt ogląda
sie lekko ale i dzięki temu nudno. Numery średnie, wręcz nie śmieszne, w porównaniu z
jedynka gdzie przy tekście, moja dziewczyna brała 37 penisów - na raz? piałem jak młody
kur o tyle przy dwójce zacząłem przeglądać filmweb w poszukiwaniu komentarzy czy większość ma takie same zdanie ze dwójka to z kicz.

Mam wrażenie a chociaż chciał bym żeby ludzie którzy przyznają temu filmowi 10 mówili to w
sarkazmie.

Bo jeśli nie to zrobią trójkę, którą pewnie w wolnej chwili obejrzę a może i nie. Może nadzieja
która mnie przyciągnęła do obejrzenia 2 po fenomenalnej jedynce pozwoli mi przysiąść do
tego dzieła.

ocenił(a) film na 5
Marcin_Nauczyciel_B

Zgadzam sięz Twoją opinią. Obejrzałem kilka dni temu i byłem srodze zawiedziony. Clerks 2 w stosunku do fenomenalnej jedynki to film bardzo przeciętny, nadzieje miałem duże ale zdecydowanie nie zostały spełnione.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones