PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=174569}
7,1 35 787
ocen
7,1 10 1 35787
6,6 10
ocen krytyków
Clerks: Sprzedawcy 2
powrót do forum filmu Clerks: Sprzedawcy 2

... to po prostu tragedia. Całkowicie spie*doliła ten film. Jak w ogóle można coś takiego nakręcić.
Ku*wa!
Dla mnie film to katastrofa.

Pauka_filmweb

a dla mnie rozje*ała system :D serio

ocenił(a) film na 1
Equos

w sumie dla mnie też. tylko tak bardzo, ze po tej scenie nie chciało mi się już oglądać.

Pauka_filmweb

może dlatego że potem troche patosu naleciało? mnie to troche zraziło :/

ocenił(a) film na 1
Equos

ogólnie mieszanie tematów miłości, przyjaźni (strasznie tandetnych) z czystym debilizmem moim zdaniem się nie sprawdziło.
Albo ma być głupio/śmiesznie, tylko po to żeby sikać w gacie albo poważnie. Może ta powaga/ patos miała być kiczowata... nie wiem. Kurde, nie rozumiem tego filmu!

ocenił(a) film na 8
Pauka_filmweb

Właśnie o to chodziło Kevinowi Smithowi, film z pozoru głupkowaty, obfitujący w debilne żarty i akcje które co niektórych od razu zrażają , który mimo wszystko dotyka ważnego tematu przyjaźni i miłości.Dla mnie film jest świetny, oglądałem go już kilkanaście razy, wracam do niego zawsze z miłą chęcią i za każdym razem zawsze nastraja mnie pozytywnie.Więc jak dla mnie 8/10 w kategorii tego typu filmów.

ocenił(a) film na 8
Shade83

Dokładnie. Świetna komedia dialogi głupkowate - fakt, ale z drugiej strony o czym mieliby rozmawiać w smażalni hamburgrów jak nie o głupotach. Co do sceny z osłem to rewelka i tylko prawdziwy przyjaciel mógłby zrobić kumplowi taki prezent. A no i prezentacja fabuły Władcy Pierścieni buhaha myślałem że sie przewróce na plecy. Pozdrawiam fanów jedynej trylogii Gwiezdnych wojen i Sprzedawców :)

Shade83

dzisiaj oglądałam pierwszy raz, ale będę do tego na pewno wracać :D niestety to nie jest kino dla wszystkich, niektórzy mają za słabe nerwy, ale dla nich jest "zielona mila" i "kevin sam w domu" :D

Equos

no, trochę za dużo patosu, a przede wszystkim wkurzył mnie happy end jak z bajki, ale poza tym film był mega, a scena z osłem mega mega :D

Pauka_filmweb

mas trolla waginola?

ocenił(a) film na 7
Piknik_na_skraju_drogi

Trolla majtola

ocenił(a) film na 10
Equos

Dokładnie :D

[SPOILER]
- Gdzie jest Kelly?
- Tutaj...
- Myślałem, że to seksowny ogier - ?
- Ja jestem seksowny ogier.
- Ale ten osioł to samiec o_O?
- Przecież "Kelly" to też męskie imię ;> :D
[/SPOILER]

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Pauka_filmweb

właśnie dlatego to jest zajebiste

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 1
kryszti

Dlaczego od razu oceniasz mnie jako "idiotkę bez dystansu"?! Człowieku, to że zabolała Cię moja ocena, tego BARDZO SŁABEGO filmu, nie oznacza, że musisz mnie obrażać. Przejrzyj sobie moje filmy, które oglądam. Mam poczucie humoru i dystans, ale nie do filmów, które są złe.

ocenił(a) film na 9
Pauka_filmweb

Żartujesz? Czemu niby miałaby mnie zaboleć twoja ocena tego filmu? Bardziej niż ocena zabolała mnie twoja głupota która niemal emanuje z monitora , ogólnie mam nadzieję że to nie jest rakotwórcze... lubisz Truman Show co trochę cię ratuję w mojej nic nie znaczącej ocenie, taaaak ten film jest taki zły sam szatan który nie istnieje maczał w tym palce ... każdy ma jakieś poczucie humoru niby z tym że niektórzy je mają niby a niektórzy naprawdę, widać kobieto że z resztą jak to kobieta nie masz dystansu do otaczającego cię świata, ocena jeden odnośnie tego filmu może tylko świadczyć o tym że jestes sztywna co do oceny twojego intelektu nie będe się daleko posuwał ale należałoby trochę poluzować ten kij od szczotki w dupie i nie odbieraj tego personalnie trzeba mieć w dupie każdego w internecie bo w gruncie rzeczy internet to banda świrów, zadowól się to moją niezwykle rozwiniętą wypowiedzią :D

ocenił(a) film na 10
kryszti

znokautowałeś prawiczka :D

ocenił(a) film na 10
Pauka_filmweb

ja bym cie chętnie poszturchał jakbyś nie była taka głupia gruba i brzydka

ocenił(a) film na 10
Pauka_filmweb

dobra przepraszam jakbyś nie była tylko taka głupia sry za grubą i brzydką

ocenił(a) film na 10
Die_by_the_Sword

naprawdę przepraszam

ocenił(a) film na 9
Pauka_filmweb

Ten jaki Elias !

użytkownik usunięty
Pauka_filmweb

"Oby ten osioł nie miał w tyłku trolla majtola" ^^

użytkownik usunięty
Pauka_filmweb

nigdy nie robiłaś tego z osłem? dziwna jakaś

ocenił(a) film na 10

mam pytee wchuj wielką mała

ocenił(a) film na 10
Pauka_filmweb

jesteś prawilnym prawiczkiem to i rżnięcia czegokolwiek nie zakumkasz hehe, radził bym oglądnąc powoli jak znajdziesz dziewczyne wtedy będzie raczej lepiej i polizać spróbuj śledzia

Pauka_filmweb

nie popłącz się .
Osioł to wybitna scena

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones